Ağrı Güncel Haber

Ağrı Belediyesinden Enfeksiyonlara Karşı Önlemlerini Arttırdı!

Ağrı Belediyesinden Enfeksiyonlara Karşı Önlemlerini Arttırdı!
44 views
05 Mart 2020 - 2:04

Ağrı’da toplu taşıma araçları ve toplumun ortak kullandığı birçok alanda Korona (Corona) virüsüne karşın önemler alınarak ilaçlanıp, dezenfekte ediliyor.

Tüm dünyada ölümlerle ve tedirginliklere sebep olan korona virüsüne karşın Ağrı Belediyesi ilaçlama ve dezenfekte işlemlerine devam ediyor. Belediye ekiplerince yürütülen çalışmada, özel kıyafetler ve maskeler giyildikten sonra dezenfekte işlemi yapılıyor.

Yapılan çalışmalar neticesinde halkı her türlü virüs ve enfeksiyondan olabildiğince uzak tutulmaya çalışıyor. Hastalıkların yayılma ihtimali bulunan alanlarda çalışmalar yapan Ağrı Belediyesi ekipleri, belirlenen birçok ortak kullanım alanlarını ilaçladı.

Yapılan çalışmalar hakkında her türlü önlemi aldıklarını belirten Ağrı Belediyesi Başkanı Savcı Sayan,”Son günlerde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de Corona (Korona) virüs gündemde. Biz de ilimizde vatandaşların sağlığı ve huzuru için tedbirlerimizi bir üst seviyeye çıkardık. Vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı alanlarda ve toplu taşıma araçlarımızda, temizlik ve dezenfekte işlemlerini artırdık. Belediye ekiplerimiz düzenli olarak çalışmalara devam edecek. “dedi.

ağrı belediyesi corona virüs

voir film

afdah movies